clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

Нашите најдобри PARTY дестинации изминативе 10 години!

blog-photo

Сите знаеме дека летните патување и авантури се чекаат цела година и притоа не се забораваат…туку се раскажуваат. Токму поради тоа, тимот на Балкан Фан, 10 години вредно работи и постојано се труди вашите патувања да бидат незаборавни.

Денес сакаме да се вратиме назад и да се потсетиме на нашите добро познати дестинации за млади…дестинации кои беа и се уште се огромен хит. Омилените на нашите патници, најактуелните КАВОС, ЗАКИНТОС и БУДВА.

Доколку летово одберете да го поминете на една од овие дестинации тогаш морате да биде подготвени за дневни и ноќни забави, забави на плажа, Вoat party и тоа со млади од целиот Балкан.

А каква беше атмосферата на овие забави во изминативе години дознајте од фотографиите:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дали веќе се одлучивте која ќе биде ваша летна PARTY дестинација? Погледнете ги нашите понуди на следниве линкови

Кавос

Закинтос

Будва

logo