clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

Balkan Fun

Која е твојата Летна Авантура

Дознај Повеќе
summer

Balkan Fun 1 - ви Мај

summer

Велигденски Патувања

summer

Супер распуст - Детски камп

summer

Студентски Екскурзии

summer

24 - ти Мај

Дознај Повеќе
banner banner banner

Блог

Последни вести

blog
Важна информација за нашите патници- Зошто цените на Booking.com се...

Здраво на сите патници и љубители на патувањата особено на оние кои се подготвуваат сега да тргнат на одмор! Сакаме да ви го споделиме нашето истражување во изминатиот период...

Прочитај Повеќе
blog
🎉Славиме 11 години заедно!🎉

Славиме 11 години успешна приказна и најдобра туристичка агенција за млади! Почитувани наши патници, Со голема радост и гордост ви објавуваме дека оваа година ја славиме наш...

Прочитај Повеќе
blog
Нашиот нов ексклузивен пријател – “ISMOD”

Дечки, сакаме да споделиме одлична вест со вас. Kако што веќе знаете, оваа година го прославивме нашиот јубилеен 10-ти роденден, кој за нас, не само што е јубилеј туку е и огром...

Прочитај Повеќе
blog
Вести: Black Friday Days – ГОЛЕМИ ПОПУСТИ и изненадувања во Б...

Драги наши патници, Со голема возбуда го објавуваме најголемиот ден на попусти за оваа година, односно најголемиот  BLACK FRIDAY до сега со најатрактивни понуди за туристички...

Прочитај Повеќе
blog
Езерото Комо, лулката на луксузот

Езерото Комо се наоѓа блиску до Италијанската граница со Швајцарија а името го има добиено од градот Комо кој се наога до него. Уметниците често велат "инспирација наоѓам во при...

Прочитај Повеќе
blog
Унгарски Парламент – Една од најголемите административни  згр...

Ако истражите кои се најголемите административни згради во светот, Унгарскиот Парламент или Országház ќе биде една од топ 5 гиганти низ историјата на нашето време. Воедно е една...

Прочитај Повеќе
Дознај Повеќе
megaphone
Конкурс
Доколку сакаш да бидеш дел од нашиот тим, сакаш да патуваш и да создаваш нови познанства пријави се сега!
Дознај Повеќе
Партнери:
partner
logo