clock Пон-Пет 10-18h, Саб 10-14h

Вести: Black Friday Days – ГОЛЕМИ ПОПУСТИ и изненадувања во Балкан Фан од 24.11.-26.11.!

blog-photo

Black Friday e најголемиот и најпознатиот ден за шопинг во историјата на нашата планета. Единственото значење на  последниот петок во ноември, 25-ти оваа година, е шопинг манијата на големите попусти и можноста секој да може да го купи она што го сака по евтини цени какви што не може да се сретнат во текот на целата година.

Дали сте подготвени за да го уловите најголемиот попуст на туристички аранжмани? Традиционално „Black Friday” го одбележуваме ние, и специјално за вас ги подготвивме најголемите попусти на аранжани што некогаш биле направени во Балкан Фан. Попусти дури од 40-120  евра  на сите соби на нашите патувања за Нова година.

⚠ Важно е да знаете дека понудите се ОГРАНИЧЕНИ!

1⃣ Белград – ПОПУСТ до 40€-120€ по соба,
2⃣Атина – ПОПУСТ од 40 – 60по соба,
3⃣ Истанбул – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
4⃣Виена – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
5⃣Букурешт – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
6⃣ Будимпешта – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба,
7⃣ Будва – ПОПУСТ од 40 – 80 по соба.
8⃣Милано – ПОПУСТ од 40 – 60 по соба.
9⃣ Краков – ПОПУСТ од 40 – 80 по соба.
🔟 Загреб – ПОПУСТ од 40€ – 60 по соба.

Како да го добиете попустот?

– Отворате www.balkanfun.mk

– Одберете дестинација на која сакате да патувате и резервирате БЕЗБЕДНО И ЛЕСНО во само три чекори (можете да платите и само резервација или пак цела сума)

– Можете да посетите некоја од канцелариите на Балкан Фан (Скопје, Прилеп и Струмица)

-Од четврток 24.11. –   26.11. сабота можете да го резервирате вашето место со минимум 2000 денари

 

 

 

logo