Славиме 6-ти роденден! Над 500 поклон ваучери за Лето 2019!

Славиме 6-ти роденден! Над 500 поклон ваучери за Лето 2019!

Шест години шириме позитивна енергија, создаваме спомени, раѓаме нови пријателства, иницираме насмевки и живееме за секое ново патување – затоа сме таму каде што сме денес. ФАБРИКА НА НАЈДОБРИТЕ ПАТУВАЊА ЗА МЛАДИ! Среќен роденден Balkan Fun Macedoniа.
По повод 6 от роденден на агенцијата, Balkan Fun Macedoniа ги наградува сите патници кои во овие две недели ќе одлучат каде ќе отпатуваат ова лето и ќе го искористат НАЈГОЛЕМИОТ РОДЕНДЕНСКИ ПОПУСТ со преку 500 ваучери (до 01.06.). За сето ова да го добиете потребно Ви е само да направите ONLINE резервација, чекај те повик од агенција и со минимум уплата од 2000 денари по лице си го добивате РОДЕНДЕНСКИОТ попуст. Остатокот од сумата го доплаќате на 15 дена до денот на тргнување. Одбери паметно и патувај сигурно. Овие дестинации имаат традиција, одлични денски и ноќни журки, екстра сместувања и поволности кои ги добивате само со нашата агенција.

  • Будва попуст од 20 евра по лице
  • Кавос попуст од 30 евра по лице
  • Закинтос попуст од 30 евра по лице
  • Кушадаси попуст од 30 евра по лице
  • Кефалонија попуст од 60 евра по лице.

Некои одат на летување, а ние на Summer Fun! :*

 

Пријави се Online на следниов линк и добиј си некој од 500-те Роденденски ваучери!

Понуда на неделата